Klimatyzacja Olkusz

Montaż klimatyzacji Amber Standard Silver marki Gree w mieście Olkusz. Dla wymagającego klienta, który ceni sobie nowoczesny design montowaliśmy klimatyzator Gree Amber ( dostępny w trzech wersjach kolorystycznych). Klimatyzator jest tak zaprojektowany, że jego nawiew potrafi objąć całe pomieszczenie, posiada zautomatyzowane żaluzje poziome i pionowe, które regulują nadmuch. To sprawia, że temperatura rozkłada się jednolicie, co wpływa bardzo korzystnie na komfort osób przebywających w pomieszczeniu. Jeżeli potrzebny jest klimatyzator do domu to Amber Standard jest trafnym wyborem bowiem posiada szereg funkcji, które gwarantują nam wygodę np. gorący start czyli brak zimnych powiewów zaraz po włączeniu urządzania w trybie grzania, klika trybów pracy w godzinach wieczornych, kiedy zależy nam na spokojnym śnie (dostosowany do montowania w sypialni) a przede wszystkim Auto Clean, który ogranicza rozwój drobnoustrojów, dzięki zautomatyzowanemu osuszaniu wymiennika. Olkusz i okolica to obszar, na którym pracujemy.

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, działkowego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

klimatyzacja Olkusz
Klimatyzator Gree

Zamów kompleksową i fachową instalację klimatyzatorów split i multisplit w naszej firmie! Od lat zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie montażu klimatyzacji w domach i mieszkaniach. Poznaj bliżej naszą ofertę!

Instalacja klimatyzacji domowej split i multisplit

Naszą specjalnością jest prowadzenie montażu klimatyzatorów split i multisplit w domach i w mieszkaniach naszych klientów. Świadczymy w tym zakresie kompleksową obsługę, by zagwarantować pełną satysfakcję z naszej oferty.

Klimatyzacja split i multisplit pozwala na prowadzenie wydajnego i efektywnego chłodzenia i ogrzewania powietrza w pomieszczeniach. Dzięki niej można również prowadzi jonizację oraz oczyszczanie powietrza.

Profesjonalny i kompleksowy montaż

W naszej firmie prowadzimy wyłącznie usługi na najwyższym poziomie, dlatego nasza instalacja klimatyzacji domowej split i multisplit jest profesjonalna i kompleksowa. Świadczymy usługi jak:

 • Dobór sprzętu klimatyzującego,
 • Wybór odpowiedniego miejsca do montażu,
 • Przygotowanie projektu klimatyzacji,
 • Zamontowanie jednostek wewnętrznych i zewnętrznych split i multisplit,
 • Wykonanie instalacji przewodów i rurek natynkowo i podtynkowo,
 • Uruchomienie klimatyzacji i jej skonfigurowanie według życzeń klienta.

Montujemy klimatyzacje od wielu marek

Zajmujemy się prowadzeniem instalacji klimatyzatorów od różnych producentów jak Mitsubishi, Haier, Daikin, Sinclair, Gree, MDV, Midea, LG, Rotenso, AuxAir Conditioner, SEVERA.

Skorzystaj z naszych usług i zamów profesjonalny montaż klimatyzacji domowej przez fachowców!

Klimatyzator pokojowy gree amber standard full black
Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader