Klimatyzacja Sosnowiec

Montaż klimatyzacji Sosnowiec to obszar, na którym pracujemy. Rotenso klimatyzator, który montowaliśmy. Głowna zaleta urządzenia to szybkie i efektywne chłodzenie oraz ogrzewanie. Klimatyzator zawiera ciekawe możliwości, które poprawiają komfort. Pierwsza z nich to filtr powietrza, który jest oczyszczany automatycznie, pozwala pozbyć się bakterii, grzybów oraz zużywamy o 25% mniej energii. Jednostka charakteryzuje się cichą pracą, a jej głośność wynosi zaledwie 19dB. Klimatyzator zawiera 3-obszarowe “Inteligętne Oko” – są to czujniki, które powodują, że powietrze nie jest kierowane na osoby znajdujące się w pomieszczeniu, natomiast jeżeli w obszarze nie znajdują się żadne osoby, wówczas system automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii. Klimatyzator ponadto zadba o właściwe nawilżenie powietrza ponieważ system pobiera właściwą dawkę wilgoci z zewnątrz, aby pobyć się suchości powietrza wewnątrz obiektu, a w przypadku nadmiaru wilgoci urządzenie automatycznie usuwa naddatek i utrzymuje żądaną temperaturę. Klimatyzacja Rotenso jest właściwą marką jeżeli komuś zależy na na dobrym i ekonomicznym rozwiązaniu. Sosnowiec i okolice to teren, na którym pracujemy. Montaż klimatyzacji w domu Sosnowiec, klimatyzator pokojowy, klimatyzator do mieszkania to tylko niektóre produkty z oferty treeSUN.pl.

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu, mieszkaniu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów. Klimatyzacja do grzania, do salonu, pokoju czy na poddasze. Klimatyzacja do biura, salonu, kontenera.

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Klimatyzacja Sosnowiec
Klimatyzacja Sosnowiec, montaż i sprzedaż

Prowadzimy kompleksowy montaż klimatyzacji split i multisplit różnych producentów w domach i w mieszkaniach. Skorzystaj z profesjonalnej obsługi w ramach instalacji klimatyzatora przez ekspertów w tej dziedzinie!

Instalacja klimatyzatorów split i multisplit oraz pompy ciepła Sosnowiec

Klimatyzacja split i multisplit pozwala na efektywną i wydajną pracę w szerokim zakresie temperatur. Dzięki niej można nie tylko chłodzić, lecz też ogrzewać wnętrza. Ponadto może ona również jonizować i oczyszczać powietrze.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji split i multisplit dla domów i mieszkań. Dzięki wsparciu naszych fachowców możesz mieć pewność, że instalacja klimatyzacyjna będzie wykonana rzetelnie.

Montaż klimatyzacji – pełna obsługa

Prowadzimy kompleksową obsługę w ramach montażu klimatyzacji. Zajmujemy się między innymi:

 • Doradztwem w wyborze odpowiednich urządzeń klimatyzujących dla domu i mieszkania,
 • Doborem odpowiednich miejsc do montażu klimatyzacji,
 • Instalacją jednostek zewnętrznych i wewnętrznych split i multisplit,
 • Wykonaniem korytek pod przewody i rury i montażem naściennym,
 • Podłączeniem klimatyzacji, jej uruchomieniem i konfiguracją.

Instalacja klimatyzatorów wszystkich marek

W naszej firmie specjalizujemy się w montażu urządzeń klimatyzujących wielu producentów.

Możemy wykonać dla Ciebie montaż klimatyzacji od Sinclair, Daikin, Mitsubishi Electric, SEVERA, Midea, Haier, Chigo, MDV, Rotenso, Gree, LG, AuxAir Conditioner i innych marek.

Skorzystaj z naszej obsługi w ramach montażu klimatyzatorów split i multisplit w domu i mieszkaniu!

0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader