Filtr Produktów

Wg ceny

Moc chłodnicza +

Marka

Kategorie produktów -

Wielkość pomieszczenia

Sklep z klimatyzacją treeSUN

Oferujemy bogaty asortyment klimatyzatorów. W naszej ofercie klimatyzatory ścienne, kasetonowe, konsolowe oraz klimatyzatory przenośne. Nasza strona to nie tylko sklep z klimatyzacją ale również z akcesoriami. Zapraszamy.

Klimatyzatory ścienne z funkcją chłodzenia i grzania

Nowoczesne klimatyzatory ścienne to wielofunkcyjne urządzenia, z których z powodzeniem można korzystać przez cały rok. W zakres ich działania wchodzi obniżanie temperatury i ochładzanie pomieszczeń, a także oczyszczanie i filtrowanie powietrza z kurzu, drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń. Coraz częściej wykorzystuje się w nich również funkcję ogrzewania.

Najpopularniejsze klimatyzatory na ścianę do mieszkania i domu

Decydując się na zakup klimatyzatora ściennego, warto wybrać dobrą i sprawdzoną markę. Urządzenia od takich producentów, jak Rotenso, Haier czy Gree to gwarancja bogatej funkcjonalności i wydajnego, a zarazem energooszczędnego działania. Klimatyzacja domowa pozwala na efektywne podnoszenie temperatury w mieszkaniu podczas chłodnych dni, gdy nie działa jeszcze standardowe ogrzewanie. Wysokiej klasy urządzenia gwarantują szeroki kąt nawiewu, dzięki czemu powietrze w szybki i równomierny sposób dociera do wszystkich zakamarków. Praktyczna instalacja na ścianie zapewnia komfort i wygodę użytkowania, a zamontowane w ten sposób urządzenie dobrze wkomponowuje się w stylistykę domu lub biura.

Klimatyzatory przenośne – mobilne chłodzenie i ogrzewanie

Wysokiej klasy klimatyzatory przenośne gwarantują skuteczne schładzanie pomieszczeń, a ich mobilny charakter zapewnia wygodę użytkowania. To rozwiązanie sprawdzi się w tych domach i mieszkaniach, w których montaż urządzenia ściennego jest utrudniony lub niemożliwy. Jest dobrym wyborem również wtedy, gdy chcemy korzystać z klimatyzacji nieregularnie i w różnych pomieszczeniach.

Kiedy warto stosować w mieszkaniu klimatyzację przenośną?

Klimatyzatory stojące są dedykowane osobom, którym zależy na szybkim zainstalowaniu klimatyzacji przy niskim nakładzie finansowym. Okażą się odpowiednie również dla tych pomieszczeń, w których warunki techniczne lub prawne nie pozwalają na instalację urządzenia w ścianie. Funkcjonalne klimatyzatory przenośne Rotenso pracują wyjątkowo cicho, w przeciwieństwie do standardowych urządzeń mobilnych. Komfort użytkowania podnoszą takie funkcje, jak kontrola nawiewu, automatyczne usuwanie skroplin czy jonizacja powietrza. Mobilna klimatyzacja do domu pozwala w szybki sposób ogrzać lub schłodzić powietrze, co jest szczególnie korzystne w czasie upałów lub w okresach przejściowych.

 

Klimatyzatory kasetonowe – idealne do dużych powierzchni

Klimatyzatory kasetonowe to urządzenia, które najczęściej stosuje się w wysokich pomieszczeniach z podwieszanym sufitem. Doskonale sprawdzą się w obszernych i ogólnodostępnych miejscach, takich jak hale, centra, sklepy czy galerie handlowe. Ten rodzaj klimatyzacji stosuje się też w wielu biurach, bankach czy placówkach medycznych.

W jaki sposób działa klimatyzacja kasetonowa?

Zaletą klimatyzacji kasetonowej jest możliwość ukrycia większej części instalacji w suficie. Jest to rozwiązanie, które dobrze prezentuje się wizualnie i jest bardzo praktyczne. Nowoczesne urządzenia firmy Haier zapewniają czterostronny przepływ powietrza, dzięki czemu jest ono nawiewane w szeroki i równomierny sposób. Jest to szczególnie korzystne w dużych lokalach, wymagających wydajnego i efektywnego schładzania lub ogrzewania na dużą skalę. Dużym plusem jest również wbudowana pompka skroplin, która umożliwia wydajne odprowadzanie wilgoci z klimatyzatora.Montaż klimatyzatorów kasetonowych jest możliwy także w prywatnych domach i mieszkaniach – wszędzie tam, gdzie zastosowano sufit podwieszany.

Klimatyzatory typu konsola – optymalne dla nietypowych powierzchni

Klimatyzatory typu konsola pozwalają zastosować nowoczesną klimatyzację tam, gdzie nie jest możliwy montaż zwykłego urządzenia ściennego. Instalowane są tuż przy podłodze, dzięki czemu doskonale sprawdzają się na strychach, poddaszach, pod oknami, we wnękach i przy skośnych ścianach. Urządzenia konsolowe są nie tylko funkcjonalne, ale również wzbogacają wizualnie wystrój pomieszczenia.

Dwustronny nawiew powietrza i jeszcze skuteczniejsze działanie

Kolejną zaletą tego rozwiązania jest wyjątkowo duża efektywność – zarówno w przypadku ogrzewania, jak i chłodzenia powietrza. Klimatyzator typu konsola z dwustronnym nawiewem skutecznie rozprowadza powietrze w obu kierunkach, a dodatkowym usprawnieniem jest możliwość regulacji nawiewu. To najlepszy wybór dla osób szukających praktycznego i dyskretnego urządzenia, które sprawdzi się na poddaszu czy w pokoju o niewielkich rozmiarach. Korzystanie z tego typu klimatyzacji ułatwia duża automatyzacja działania i możliwość sterowania na odległość przy pomocy smartfona i innych urządzeń elektronicznych.

Kurtyny powietrzne – efektywne zapobieganie utracie ciepła

Kurtyny powietrzne skutecznie chronią przed nadmiernym uciekaniem ciepła z wnętrza pomieszczenia. Sprawia to, że najczęstszym miejscem ich montażu są okolice drzwi bezpośrednio prowadzących na zewnątrz. To nowoczesne rozwiązanie doskonale sprawdza się w sytuacji istnienia wyraźnej różnicy temperatur między wnętrzem budynku a jego częścią zewnętrzną.

Wydajne i funkcjonalne kurtyny powietrzne z nagrzewnicą

Elektryczna kurtyna idealnie sprawdzi się w okolicach wejścia do takich lokali, jak sklepy i galerie handlowe, hotele, placówki medyczne czy restauracje. Urządzenie skutecznie zapobiega uciekaniu ciepła ze środka budynku, a tym samym ogranicza straty energii niezbędnej do ogrzewania. Generowany nadmuch powietrza sprawia, że nawet nieustanne otwieranie i zamykanie drzwi wejściowych nie powoduje ochłodzenia wnętrza. Latem kurtyna może chronić przed przedostawaniem się do budynku gorącego powietrza. Znajdzie ona swoje zastosowanie również przy wejściu do chłodni czy magazynów żywności, w których powinna zostać utrzymana niska temperatura.

Nawilżacze powietrza – skuteczna poprawa domowego mikroklimatu

Nawilżacze szybko i efektywnie likwidują problem suchego powietrza w domu lub mieszkaniu. Ich regularne użytkowanie pomaga zwiększyć wilgotność do korzystnego dla zdrowia poziomu, a w efekcie zapobiec infekcjom dróg oddechowym, przesuszeniu skóry i problemom z oddychaniem. To korzystne rozwiązanie zarówno w sezonie grzewczym, jak i podczas letnich upałów, a także szybki sposób na lepszy mikroklimat i dobre samopoczucie.

Funkcje nawilżaczy i ich wpływ na poprawę komfortu oddychania

Wysokiej klasy nawilżacze powietrza od renomowanych firm przywracają właściwą wilgotność i utrzymują ją na optymalnym poziomie. Dzięki swojemu działaniu ułatwiają oddychanie, wspomagają walkę z alergią i zapobiegają gromadzeniu się kurzu. Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem to wielofunkcyjne urządzenie, które pomaga nie tylko zlikwidować suchość powietrza, ale również usunąć z niego roztocza, drobnoustroje i smog. Urządzenia nowej generacji są wydajne, energooszczędne i ciche, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna.

Oczyszczacze powietrza – skuteczne usuwanie zanieczyszczeń

Oczyszczacze powietrza to urządzenia wręcz niezbędne we współczesnym świecie, gdzie stopień zanieczyszczenia atmosfery jest bardzo duży. Unoszące się cząsteczki smogu, kurzu, a także roztocza i inne drobnoustroje negatywnie wpływają na organizm i powodują gorsze samopoczucie. Wysokiej klasy oczyszczacz efektywnie i wieloetapowo filtruje powietrze, a sterylizacja promieniami UV skutecznie likwiduje bakterie i toksyny obecne w otoczeniu.

Jakie cechy powinien posiadać dobry oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacze nowej generacji posiadają zestaw filtrów, które sukcesywnie redukują ilość zanieczyszczeń. Należą do nich filtry elektrostatyczne, antybakteryjne, a także filtry z aktywnym węglem i powłoką srebra. Najlepsze urządzenia z tej kategorii posiadają również funkcję jonizacji powietrza, dzięki której jeszcze skuteczniej przebiega redukcja wirusów, bakterii i substancji alergizujących. Korzystanie z oczyszczacza powietrza pomaga również w walce ze smogiem. Regularne stosowanie urządzenia chroni przed chorobami układu oddechowego, pomaga zniwelować objawy alergii oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie i jakość snu.

Osuszacze powietrza – szybka redukcja nadmiaru wilgoci

Nowoczesne osuszacze powietrza pozwalają utrzymać wilgotność w domu lub mieszkaniu na odpowiednim poziomie. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach narażonych na kumulację wilgoci, takich jak łazienka, suszarnia, pralnia, a także niewielkie pokoje i piwnice ze słabą wentylacją. To doskonała ochrona przed powstaniem pleśni, grzybów oraz nieprzyjemnego zapachu.

Domowe osuszacze powietrza – sposób na optymalną wilgotność

Zarówno zbyt suche, jak i nadmiernie wilgotne powietrze szkodzi zdrowiu. Osuszacz w skuteczny sposób likwiduje problem mokrych i zaparowanych szyb, a także odświeża wdychane powietrze i poprawia jego jakość. Wysokiej klasy urządzenia firmy Rotenso pomagają szybciej i skuteczniej osuszyć wybrane pomieszczenia, a także umożliwiają wyznaczenie oraz utrzymanie pożądanego stopnia wilgotności. Sprawdzą się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i w takich sytuacjach, jak zalanie mieszkania czy prace remontowe. Korzystanie z tego typu urządzenia to sposób na świeże, czyste i zdrowe powietrze w mieszkaniu, bez nieprzyjemnej woni stęchlizny.

Pompy ciepła – ekonomiczne i wydajne ogrzewanie budynku

Nowoczesne pompy ciepła to wygodna, ekologiczna i bezpieczna metoda ogrzewania domu. Zaletą tego rozwiązania są niskie koszty eksploatacji, brak generowania spalin i innych zanieczyszczeń, a także łatwość obsługi. Urządzenia te stanowią bardzo dobrą i coraz częściej wybieraną alternatywę dla innych form ogrzewania, na przykład gazowego czy olejowego. Pozwalają szybko i efektywnie ogrzać budynek oraz wodę.

Dlaczego warto ogrzewać dom przy użyciu pompy ciepła?

Pompa ciepła to rozwiązanie bardzo komfortowe w codziennej obsłudze, ponieważ nie wymaga wykonywania czynności związanych z użyciem opału czy czyszczeniem pieca. Jednocześnie jest korzystne dla środowiska, gdyż nie wiąże się z emisją spalin – urządzenie pobiera energię z powietrza. Zaletą pomp nowej generacji jest możliwość współpracy z różnymi odbiornikami ciepła, takimi jak ogrzewanie podłogowe czy zwykłe grzejniki. Największą efektywność i oszczędność działania pompy wykazują we współdziałaniu z niskotemperaturowymi odbiornikami. To uniwersalna metoda ogrzewania, z której można wygodnie korzystać przez cały rok.

Nasza sklep z klimatyzatorami to również nawilżacze, osuszacze, oczyszczacze oraz materiały i akcesoria.

0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!

    preloader