Klimatyzacja Oświęcim

Montaż klimatyzacji Gree wersja Amber w mieście Oświęcim. Wspólnie z naszym klientem wybraliśmy nowoczesny klimatyzator w kolorze czarnym (trzy różne wersje kolorystyczne), charakteryzujący się nowoczesnym designem oraz z wieloma przydatnymi funkcjami. Jest to klimatyzator ścienny o mocy 3,8kW w klasie energetycznej A+++ z czynnikiem ekologicznym R32. Jest on idealnym rozwiązaniem do salonu, większego pokoju czy sypialni. Klimatyzacja posiada wiele przydatnych funkcji, które wpływają bardzo pozytywnie na komfort użytkowania, do głównych należą – 3 tryby snu (klimatyzator może pracować w trzech trybach), cicha praca – możliwość pracy ze zredukowanym poziomem ciśnienia akustycznego, obsługa przez WiFi oraz 7 prędkości wentylatora. Urządzenie możemy zaprogramować do trybu pracy tygodniowej (włączanie/wyłącznie o odpowiednich dla nas godzinach). Klimatyzacja Gree jest dobrym wyborem, marka na rynku jest już 27 lat, bardzo duże doświadczenie w produkcji i dystrybucji klimatyzatorów. W ofercie firmy również pompy ciepła Oświęcim

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, działkowego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

klimatyzacja Oświęcim
Klimatyzator Gree

Kompleksowy i fachowy montaż klimatyzatorów typu split i multisplit w domach i w mieszkaniach – wybierz naszą firmę, aby skorzystać z profesjonalnej obsługi!

Instalacja klimatyzacji split i multisplit

W naszej firmie od lat zajmujemy się świadczeniem usług montażowych klimatyzacji split i multisplit. Gwarantujemy kompleksową obsługę w ramach doboru i instalacji, a także konserwacji i serwisu klimatyzatorów wielu marek.

Klimatyzacja split i multisplit dla domu i mieszkania to sprawdzony wybór. Pozwala na energooszczędne, wydajne i ciche działanie, a także oferuje dodatkowe tryby pracy, w tym grzanie, jonizowanie i oczyszczanie powietrza. Razem z nią zadbasz o komfort całej rodziny.

Kompleksowy montaż urządzeń klimatyzujących

Wykonujemy montaż split i multisplit w kompleksowym zakresie, który obejmuje wykonanie czynności jak:

 • Dobór klimatyzatora do potrzeb klienta,
 • Wykonanie planu instalacji klimatyzacji,
 • Montaż jednostki zewnętrznej i jednostki wewnętrznej,
 • Poprowadzenie instalacji podtynkowo albo natynkowo,
 • Podłączenie klimatyzacji do instalacji elektrycznej,
 • Uruchomienie i ustawienie klimatyzacji.

Instalacja klimatyzatorów wielu producentów

Nasza firma prowadzi montaż urządzeń klimatyzujących oferowanych przez wielu producentów.

Prowadzimy instalację klimatyzatorów od marek jak Daikin, MDV, Midea, Rotenso, Gree, LG, Mitsubishi Electric, Haier, Sinclair, SEVERA czy AuxAir Conditioner.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług w naszej firmie – zamów montaż klimatyzacji domowej u nas!

Poprzednia strona

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader