Klimatyzacja Trzebinia

Montaż klimatyzacji Trzebinia. Dla naszego klienta montowaliśmy urządzenie marki Rotenso. Najbardziej istotna zaleta urządzenia to chłodzenie oraz grzanie w bardzo szybki tempie. Klimatyzator został wyposażony w szereg przydatnych funkcji, które ułatwiają funkcjonowanie. Jedną z nich to filtr powietrza, który posiada funkcję automatycznego czyszczenia, co pozwala wyeliminować zanieczyszczenia, bakterie, grzyby oraz wykorzystuje o 25% mniej energii. Jednostka jest bardzo cicha, a jej głośność to tylko 19dB. Klimatyzator jest wyposażony w 3-obszarowe “Inteligętne Oko” – są to czujniki, które powodują, że powietrze nie jest kierowane bezpośrednio na osoby znajdujące się w pomieszczeniu, natomiast jeżeli w obszarze nie znajdują się żadne osoby, wówczas system automatycznie przechodzi w tryb oszczędzania energii. Klimatyzator ma możliwość zadbać o odpowiednie nawilżenie powietrza gdyż system zaciąga odpowiednią ilość wilgoci z zewnątrz, aby pozbyć się suchego powietrza wewnątrz obiektu, a w przypadku dużej ilości wilgoci klimatyzator automatycznie eliminuje naddatek i utrzymuje zadaną temperaturę. Klimatyzacja Rotenso jest bardzo dobrą marką jeżeli komuś zależy na na ekonomicznym rozwiązaniu ale na wysokim poziomie. Trzebinia i okolice to teren, na którym pracujemy.

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Klimatyzacja Trzebinia
Klimatyzacja Trzebinia

W naszej firmie zapewniamy kompleksowe usługi montażowe klimatyzatorów split i multisplit oraz pompy ciepła Trzebinia. Skorzystaj z pomocy fachowców, by zamontować urządzenie klimatyzujące w swoim domu lub mieszkaniu!

Montaż klimatyzacji split i multisplit

Nasza firma zajmuje się montażem klimatyzacji split i multisplit, które pozwalają na uzyskanie optymalnej efektywności oraz energooszczędności. Dzięki nim można nie tylko chłodzić, lecz także ogrzewać oraz oczyszczać powietrze, aby miało optymalną temperaturę i było wolne od zanieczyszczeń i drobnoustrojów.

Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie montażu klimatyzacji z wieloletnim doświadczeniem, którzy zadbają o to, aby prace były wykonane zgodnie z zaleceniami producentów, a urządzenia działały sprawnie i wydajnie.

Instalacja klimatyzacji na wszystkich etapach

Zapewniamy kompleksową obsługę w ramach instalacji klimatyzacji typu split i multisplit. Zajmujemy się czynnościami jak:

 • Zamontowanie jednostki wewnętrznej.
 • Zainstalowanie jednostki zewnętrznej.
 • Prowadzenie przewodów elektrycznych oraz rur.
 • Podłączenie klimatyzacji oraz jej skonfigurowanie.

Fachowy montaż klimatyzatorów każdej marki

Nasza firma specjalizuje się w instalacji klimatyzatorów wielu producentów.

Montujemy urządzenia producentów jak Rotenso, Mitsubishi Electric, Chigo, Gree, Sinclair, LG, AuxAir Conditioner, Daikin, SEVERA, Midea, Haier oraz MDV.

Skorzystaj z naszej oferty, gdy chcesz mieć pewność, że instalacja klimatyzacji w domu lub w mieszkaniu zostanie przeprowadzona profesjonalnie i kompleksowo!

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader