Klimatyzacja Katowice

Klimatyzacja Katowice i okolice to obszar, na którym działamy. Rotenso montowany w Katowicach należy do grupy klimatyzatorów bardzo klasycznych ale jest urządzeniem wszechstronnym. W zimie może pracować nawet do temperatury -22 °C, grzejąc nasze pomieszczenia. Jest wyposażony dodatkowo w grzałkę, dzięki czemu niskie temperatury nie są dla niego straszne. Posiada wiele funkcji m.in. gorącego startu oraz inteligentne odszranianie. Te funkcje sprawią, że nasz klimatyzator będzie działał jako źródło ciepła. Klimatyzator ma wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu możemy sterować klimatyzacją z dowolnego miejsca. Można również zainstalować dodatkowe moduły sterowania jak np. sterownie kartą hotelową czy przez system BMS. Dodatkowo klimatyzator posiada funkcje tygodniowego regulatora czasowego. Urządzenie wyposażone jest w Air Ionizer czyli, klimatyzator z funkcją jonizacji powietrza, który zwalcza drobnoustroje. Ważne jest, że klimatyzator jonizuje powietrze w całym pomieszczeniu, nie tylko to, które przepływa przez klimatyzator. Powyższy klimatyzator montowaliśmy w Katowicach w mieszkaniu dwupoziomowym.

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, działkowego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

klimatyzacja Katowice

Profesjonalny i kompleksowy montaż klimatyzacji w domu – skorzystaj z usług świadczonych przez naszą firmę, aby zamówić instalację klimatyzatora split lub multisplit wykonaną przez fachowców!

Montaż klimatyzacji split i multisplit w domach i mieszkaniach

Domeną naszej firmy jest instalacja klimatyzatorów split i multisplit w domach i w mieszkaniach klientów. Oferujemy kompleksowe usługi, dzięki którym możesz korzystać z nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń klimatyzujących i zadbać o swój komfort każdego dnia.

Klimatyzacja split i multisplit oferuje nie tylko możliwość chłodzenia powietrza, lecz również jego ogrzewania, dzięki czemu można korzystać z niej całorocznie. Dodatkowo daje dostęp do funkcji jak jonizacja powietrza i jego oczyszczanie.

Kompleksowa instalacja klimatyzatorów

Nasza firma prowadzi kompleksową instalację klimatyzatorów split i multisplit w poniższym zakresie:

 • Doradztwo w zakupie klimatyzacji,
 • Przygotowanie projektu instalacji klimatyzującej,
 • Montaż jednostek zewnętrznych i wewnętrznych klimatyzacji split i multisplit,
 • Prowadzenie instalacji natynkowo oraz podtynkowo,
 • Uruchomienie klimatyzacji oraz jej ustawienie.

Montaż klimatyzatorów od różnych marek

W naszej firmie posiadamy duże doświadczenie w montażu klimatyzatorów wielu producentów, których urządzenia znajdują się w naszym asortymencie.

Wykonujemy montaż klimatyzacji od Gree, LG, Mitsubishi Electric, Haier, Sinclair, AuxAir Conditioner, Daikin, MDV, Midea, Rotenso, SEVERA, Chigo oraz innych producentów.

Wybierz fachowców i zleć profesjonalny montaż klimatyzacji domowej!

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader