Klimatyzacja Sucha Beskidzka

Montaż klimatyzacji marki Mitsubishi w mieście Sucha Beskidzka. Urządzenie ścienne Diamond posiada wiele ciekawych funkcji. Jedną z nich są dwie niezależne od siebie żaluzje powietrzne, które kierują powietrze w różne strony, aby chłodzić lub ogrzewać w sposób jak najbardziej efektowny. Klimatyzator posiada czujnik i-see 3D, który jest w stanie wykryć obecność oraz położenie człowieka i odpowiednio skierować nawiew aby był odpowiednio przyjemny. Dodatkowo znajdziemy tutaj poczwórny filtr plazmowy Plus, który jest w stanie usunąć z powietrza mikroskopijne cząsteczki. Filtr jest tak skonstruowany, że nie przylega do nich kurz ani brud. Eliminuje on kurz, bakterie i grzyby. Obsługa z pilota jest banalna i intuicyjna. Klient wybrał czarną wersję urządzania – do wyboru mamy cztery wersje kolorystyczne wraz z pilotami. Wbudowany moduł WiFi daje nam możliwość sterowania z poziomu telefonu czy tableta z dowolnego miejsca. Sucha Beskidzka i okolice to obszar na którym, działamy. Klimatyzacja do domu, mieszkania czy biura. Klimatyzator pokojowy dobieramy według indywidualnych potrzeb .

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów. Klimatyzacja do domków całorocznych, do kontenerów, klimatyzacja do grzania.

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

montaż klimatyzacji Sucha Beskidzka
klimatyzator Mitsubishi

Wybierz fachowy montaż klimatyzacji w naszej firmie! Prowadzimy usługi montażu klimatyzatorów w domach i w mieszkaniach – zawsze profesjonalnie, kompleksowo i w krótkich terminach! W ofercie także pompy ciepła Sucha Beskidzka

Montaż klimatyzacji split i multisplit

Specjalnością naszej firmy jest prowadzenie usług montażowych klimatyzacji split i multisplit. Dzięki nim można efektywnie zarządzać temperaturą we wnętrzach, korzystając z funkcji chłodzenia i grzania. Dodatkowo urządzenia te oferują funkcje jak jonizacja czy oczyszczanie powietrza.

Nasi specjaliści posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie kompleksowego montażu klimatyzatorów split i multisplit w domach i w mieszkaniach. Wybierając naszą obsługę, możesz mieć pewność zadowolenia!

Kompleksowa instalacja klimatyzacji domowej

Klientom zapewniamy usługi kompleksowego montażu klimatyzacji domowej, które obejmują w szczególności:

 • Dobór właściwego miejsca do montażu jednostek,
 • Wykonanie korytek do montażu przewodów i kabli lub prowadzenie ich na ścianach,
 • Instalacja jednostek zewnętrznych i wewnętrznych split i multisplit,
 • Montaż przewodów i kabli i podłączenie jednostek,
 • Uruchomienie klimatyzacji wraz z jej konfiguracją.

Montaż klimatyzatorów różnych marek

Prowadzimy montaż klimatyzacji różnych marek, w tym Sinclair, Mitsubishi Electric, SEVERA, Midea, Chigo, MDV, Rotenso, Haier, Gree, LG, AuxAir Conditioner, Daikin i innych.

Zamów montaż domowej klimatyzacji w naszej firmie – zapewniamy kompleksową obsługę w ramach instalacji klimatyzatorów split i multisplit na wszystkich etapach!

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader