Klimatyzacja Zawoja

Montaż klimatyzacji Zawoja. Klient twardo nalegał na montaż jednostki typu multisplit. Jednak po oględzinach zdecydowaliśmy się zamontować dwie jednostki typu Split. Zależało nam aby szerokość jednostki wewnętrznej nie przekraczała 260 mm. Zostały zamontowane dwie niezależne jednostki Bora od firmy Gree. Bora to kompaktowy model dobrze wygląda w każdym wnętrzu, a obsługa jest banalnie Prosta. Urządzenie charakteryzuje się skuteczną i niezawodna pracą posiada, wbudowany jonizator plazmowy, funkcje gorącego startu oraz funkcje Turbo, a to wszystko poprawia komfort użytkowania.
Klimatyzacja była montowana w całoroczny drewnianym domku w dwóch sypialniach w których powierzchnia nie przekraczała 20 m. Instalacja freonowa była dłuższa niż 5 m w związku z czym musieliśmy dobić odpowiednią ilość czynnika chłodniczego. Jednostki zewnętrzne klimatyzatora zostały zamontowane na betonowych bloczkach aby w żaden sposób nie przechodził rezonans z jednostki na ściany domu (musimy pamiętać że ściany wykonane są z drewna). Klimatyzacja Zawoja to obszar na którym pracujemy.

Obsługa sterownika sterowania jest prosta i przyjemna. Przycisk on off włącza i wyłącza urządzenie. Przycisk Fan służy do ustawiania prędkości wentylatora. Możemy ustawiać temperaturę ale trzeba pamiętać że w trybie auto manualna zmiana temperatury nie jest możliwa. Przycisk Swing ustawia kąt nawiewu dół i góra. Wybierając przycisk Sleep włączamy tryb nocny. Przycisk Turbo służy do szybkiego chłodzenia lub grzania (intensywny nawiew powietrza). Przycisk I Feel powoduje że pilot zdalnego sterowania wysyła sygnał do urządzenia od danej temperaturze otoczenia – czujnik temperatury jest wbudowany w pilocie. Klimatyzator automatycznie ustawi temperaturę analizując otoczenie. Pozostałe funkcje zostały opisane w instrukcji klimatyzatora Bora Gree.

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

klimatyzacja Zawoja
Klimatyzacja pokojowa

Prowadzimy kompleksowy montaż klimatyzacji domowej dla naszych klientów. Skorzystaj z naszej obsługi, aby zamówić kompleksową instalację klimatyzacji split oraz multisplit wielu producentów! W ofercie również pompy ciepła Zawoja

Profesjonalny montaż klimatyzatorów split i multisplit

Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowego montażu klimatyzatorów split i multisplit, które składają się z jednostek zewnętrznych i wewnętrznych.

Klimatyzacja split i multisplit umożliwia efektywną pracę – wyróżnia się pełną gamę funkcji do wyboru, jest energooszczędna, może pracować w różnych temperaturach, a ponadto oczyszczać i jonizować powietrze.

Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że Twoja klimatyzacja w domu będzie zamontowana szybko i sprawnie.

Kompleksowa obsługa klienta

W naszej firmie kładziemy nacisk na kompleksową obsługę klientów przy montażu urządzeń klimatyzujących. Prowadzimy działania jak:

 • Dobór odpowiedniego miejsca do instalacji klimatyzacji,
 • Instalacja jednostek wewnętrznych i zewnętrznych,
 • Wykucie korytek pod przewody i rury,
 • Montaż przewodów elektrycznych i rur,
 • Uruchomienie klimatyzacji wraz z jej konfiguracją.

Montaż klimatyzatorów różnych marek

Prowadzimy usługi montażu klimatyzacji wielu marek, między innymi Sinclair, SEVERA, Midea, Chigo, Rotenso, Haier, Mitsubishi Electric, Gree, LG, MDV, AuxAir Conditioner, Daikin.

Zamów profesjonalny montaż klimatyzacji w domu lub w mieszkaniu z naszą firmą – zadbamy o to, aby prace były przeprowadzone sprawnie, szybko, a także efektywnie. Zapraszamy do wybrania naszej obsługi!

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader