Klimatyzacja Zakopane

Montaż klimatyzacji w mieście Zakopane. Klient potrzebował zamontować 5 klimatyzatorów do pokoi gościnnych. Początkowo myśleliśmy o montażu klimatyzacji typu Multi-split, czyli jedna jednostka zewnętrzna oraz dwie wewnętrzne i jedna zewnętrzna i 3 wewnętrzna. Po oględzinach i rozmowie z klientem wspólnie podjęliśmy decyzję o montażu do każdego pomieszczenia osobnej jednostki. Budynek był już wykończony w związku z czym nie chcieliśmy ingerować w jego wygląd i ograniczyć długość instalacji do minimum. Zdecydowaliśmy się na montaż klimatyzatorów Haier Tundra Plus o mocy chłodniczej 3,5 kW. W dwóch jednostkach długość instalacji przekroczyła 6 m w związku z czym musieliśmy dobić odpowiednią ilość czynnika chłodniczego.

Klimatyzatory ścienne Haier są przyjazne w obsłudze, posiadają kompaktową i estetyczną budowę co sprawia, że są bardzo chętnie instalowane w pokojach, sypialniach, czy innych pomieszczeniach domowych. Minimalistyczna linia urządzeń sprawiają, że łatwo je wkomponować do różnego rodzaju pomieszczeń. Najważniejszą cechą tych klimatyzatorów jest to że są bardzo ciche, a poziom hałasu to zaledwie 20 decybeli, dodatkowo wyposażone są w różne tryby pracy na przykład Quiet, który daje możliwość pracy klimatyzatora w najniższym poziomie hałasu. Natomiast funkcja Self Clean czyli samooczyszczenie polega na usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń, które gromadzą się na parowniku. Self Clean gwarantuję dużą wydajność energetyczną, a przede wszystkim zachowuje urządzenie w czystości. Klimatyzator pracuję zgodnie z trybem, który jest wyświetlany, jak ustawimy wentylator na tryb auto wówczas urządzenie dostosowuje prędkość automatycznie, analizując temperaturę pomieszczenia. Jeżeli szukasz niedrogiego, a zarazem bardzo funkcyjnego klimatyzatora to Haier jest bardzo dobrym wyborem. Zakopane, Poronin, Chochołów i okolica to obszar na którym pracujemy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, posiadamy szeroki asortyment klimatyzatorów.

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

klimatyzacja Zakopane
Klimatyzacja Zakopane

Zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych usług w ramach montażu klimatyzacji w domach i w mieszkaniach. Skorzystaj z naszej oferty, aby zamówić instalację urządzeń split i multisplit przez fachowców!

Fachowa instalacja klimatyzacji split i multisplit

Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu montażu klimatyzacji typu split i multisplit. Dzięki nim można wydajnie i energooszczędnie zarządzać temperaturą w pomieszczeniach. Nowoczesne klimatyzatory tego typu nie tylko mogą chłodzić, lecz również ogrzewać, jonizować i oczyszczać powietrze.

Zapewniamy pełne wsparcie dla naszych klientów w ramach instalacji urządzeń klimatyzujących split i multisplit, gwarantując naszym klientom pełną i profesjonalną obsługę.

Kompleksowy montaż klimatyzacji domowej

W naszej firmie prowadzimy montaż systemów klimatyzacji split i multisplit na wszystkich etapach:

 • Instalacja jednostek zewnętrznych i wewnętrznych,
 • Wykonanie otworów pod przewody i rury,
 • Montaż ruch i przewodów elektrycznych do klimatyzacji,
 • Uruchomienie systemu klimatyzacyjnego oraz jego konfiguracja.

Montaż klimatyzacji wielu producentów

Zajmujemy się prowadzeniem montażu klimatyzacji domowej wielu producentów, dzięki czemu możesz razem z nami zainstalować praktycznie każde urządzenie.

Instalujemy klimatyzacje od Rotenso, Haier, Mitsubishi Electric, Gree, LG, AuxAir Conditioner, Daikin, Sinclair, SEVERA, Midea, Chigo oraz MDV.

Skorzystaj z kompleksowych usług montażu urządzeń klimatyzujących dla domu w naszej firmie – gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie!

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader