Pompy ciepła Skawina

Montaż pomp ciepła Skawina. Po przeprowadzonej analizie oraz otrzymaniu świadectwa energetycznego budynku padło na montaż pompy ciepła Panasonic seria J 7kW KIT-WC07J3E5-SM o mocy 7kW. Pompa ciepła Panasonic seria J jest świetnym wyborem jeżeli chodzi o energooszczędność. Użyta technologia jest bardzo wydajna, a jednocześnie korzystna dla środowiska. Pompa ciepła to „zielone” i bardzo optymalne rozwiązanie – pobiera energię cieplną z otoczenia. Urządzenia charakteryzują się wyśmienitymi osiągami. Posiadają klasę A+++ (w zakresie od A+++ do D) podczas trybu ogrzewania oraz A+ (w zakresie od A+ do F) w trybie podgrzewania ciepłej wody użytkowej, co prowadzi do znacznego obniżenia rachunków za energię elektryczną.

Pompy ciepła

Gospodarstwa domowe w Europie zużywają 79%* energii podczas ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej. Dzięki przekształcaniu energii cieplnej zawartej w powietrzu w ciepło do ogrzewania pomieszczeń, nowoczesna technologia Aquarea obniża emisję CO2 i minimalizuje wpływ na środowisko naturalne, porównując tradycyjne kotły czy ogrzewanie elektryczne.


Powietrzna pompa ciepła serii Aquarea wymusza obieg powietrza zewnętrznego wokół wężownic wypełnionych czynnikiem chłodniczym – analogicznie do zasady działania lodówki. Odebrane ciepło zostaje oddane do wody, która może zostać wykorzystana w układzie ogrzewania oraz do zasilania wszystkich domowych odbiorów ciepłej wody użytkowej. Najnowsza technologia firmy Panasonic stanowi zrównoważone, alternatywne rozwiązanie dla olejowych, gazowych i elektrycznych instalacji grzewczych


Optymalne rozwiązania zapewniające najwyższy komfort.
Pompy ciepła Panasonic Aquarea skutecznie i wydajnie ogrzewają Twój dom oraz umożliwiają precyzyjną regulację temperatury w pomieszczeniach dzięki niezawodnym sprężarkom inwerterowym wykonanym w fabrykach Panasonic. Aquarea może również chłodzić pomieszczenia latem i dostarczać ciepłą wodę użytkową przez cały rok. Firma Panasonic opracowała tryb nocny, ograniczający w razie potrzeby poziom hałasu generowany przez urządzenie. Aquarea oferuje wiele możliwości integracji z innymi systemami, aby poprawić komfort użytkowników – na przykład, połączenie pompy ciepła z urządzeniami wentylacyjnymi lub panelami fotowoltaicznymi.


Jeżeli interesuje cię montaż pompy ciepła to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż pomp ciepła wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!

    preloader