Klimatyzatory Haier – praca w trybie grzania.

Oferujemy klimatyzację do domu, która gwarantuje komfortowy sen. Przede wszystkim nasze klimatyzatory, montowane w sypialni charakteryzują się niskim poziomem hałasu.

Ciekawym rozwiązaniem klimatyzatora Haier jest praca w trybie grzania oraz chłodzenia.

W trybie grzania temperatura klimatyzatora jest ustawiona o 2 °C niżej od temperatury, która została nastawiona w pierwszej godzinie, a następnie o kolejne 2 °C niżej w kolejnej godzinie. Ostatecznie temperatura powietrza w pomieszczaniu rośnie o 1 °C i jest utrzymywana przez 6 godzin po czym klimatyzator zostanie wyłączony.

Praca w trybie chłodzenia – pierwsza godzina daje nam temperaturę o 1 °C wyższą, kolejna godzina to dodatkowy 1 °C , następnie utrzymuje się przez 6 godzin, po czym klimatyzator wyłączy się.

Ciekawa funkcja naszego klimatyzatora to Self Clean czyli samoczyszczenie. Tego typu rozwiązanie należy do nowości i związane jest z parownikiem, a właściwie na usuwaniu zanieczyszczeń, które się na nim gromadzą. Dzięki tej funkcji urządzenie jest cały czas wydaje, gwarantuje że pracuje cały czas w tej samej klasie energetycznej.

Kraków i okolice to obszar, na którym pracujemy. Jeżeli potrzebujesz klimatyzator z montażem to dobrze trafiłeś. Poniżej dane kontaktowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów:

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Montaż klimatyzacji Kraków
Klimatyzator Haier

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!

    preloader