Klimatyzacja Wadowice

Montaż klimatyzacji Wadowice. Przedstawiamy Państwu klimatyzator ścienny Gree Amber Prestige, który montowaliśmy w domu prywatnym w Wadowicach. Model ten wyróżnia się dużymi możliwościami oraz rewelacyjnymi parametrami pracy. Żaluzje poziome i pionowe są automatycznie sterowane dzięki czemu nawiew jest bardzo wydajny. Wentylator może pracować w siedmiu trybach. Ponadto pilot klimatyzatora został wyposażony w czujnik temperatury tzw. funkcja “I Feel”, dzięki czemu odczytywana jest temperatura powietrza. Klimatyzacja posiada 3 tryby pracy snu, funkcje specjalnie dla nieogrzewanych obiektów tzw. +8 °C np. zastosowanie w domkach letniskowych. Urządzenie jest również wyposażone w jonizator plazmowy (Air Ionizer). Klimatyzacja może być sterowana z pilota jak również za pomocą telefonu. Wadowice i okolice to obszar naszego działania. Zapraszamy!

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, działkowego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

montaż klimatyzacji Wadowice

Montaż urządzeń klimatyzacyjnych w domach jednorodzinnych i mieszkaniach – fachowo, szybko i kompleksowo! Nasza firma prowadzi instalację klimatyzacji split i multisplit od wielu producentów. Zamów naszą obsługę już teraz, by cieszyć się z optymalnego komfortu w swoim domu!

Montaż klimatyzacji domowej split i multisplit

Domeną naszej firmy jest instalacja urządzeń klimatyzujących split i multisplit. Są to urządzenia składające się z dwóch współpracujących ze sobą jednostek zewnętrznej i wewnętrznej w przypadku klimatyzacji split oraz jednej jednostki zewnętrznej i wielu jednostek wewnętrznych przy klimatyzacji multisplit.

Klimatyzatory split i multisplit pozwalają na efektywne i oszczędne dopasowanie temperatury wnętrz do własnych potrzeb. Chłodzą, grzeją, a ponadto wybrane modele oferują jonizację i oczyszczanie powietrza.

Kompleksowe instalacje klimatyzacyjne

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje wykonanie wszystkich prac instalacyjnych w ramach klimatyzacji split i multisplit:

 • Dobieramy odpowiednie urządzenia,
 • Wykonujemy projekt instalacji klimatyzującej,
 • Prowadzimy montaż jednostek wewnętrznych i zewnętrznych,
 • Instalujemy komponenty natynkowo i podtynkowo,
 • Uruchamiamy klimatyzacje i konfigurujemy je.

Instalujemy klimatyzatory wielu producentów

Nasza firma świadczy usługi w ramach instalacji klimatyzacji od wielu producentów, między innymi są to urządzenia od Haier, Daikin, Sinclair, MDV, Midea, LG, Rotenso, Gree, Mitsubishi Electric, AuxAir Conditioner, SEVERA.

Zachęcamy do skorzystania z naszej obsługi w ramach montażu klimatyzacji domowej!

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader