Klimatyzacja Skawina

Montaż klimatyzacji Skawina. Instalacja urządzenia marki Gree seria Amber Standard SILVER/BLACK R32. Klient szukał rozwiązania funkcjonalnego w kolorze czarny – padło na Gree BLACK R32. Bardzo dobre parametry i ciekawy wygląd sprawiają, dają nam urządzenie nowoczesne dla wymagających klientów. Klimatyzator można obsługiwać z telefonu lub tabletu dzięki wbudowanemu modułowi WiFi, urządzanie posiada funkcje I Feel – utrzymanie temperatury dzięki czujnikom w pilocie, możliwość pracy ze zredukowanym poborem energii, a przede wszystkim jonizator plazmowy, który zwalcza wszelkie wirusy, bakterie i drobnoustroje. Ciekawą funkcją jest również inteligentne odszranianie jednostki zewnętrznej. Klimatyzator Gree BLACK jest idealnym rozwiązaniem jeżeli potrzebujemy markowe urządzenie o nowoczesnym wyglądzie w rozsądnym budżecie. Oferujemy również pompy ciepła Skawina

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

klimatyzacja Skawina
Klimatyzator Gree

Fachowy montaż klimatyzacji domowej split i multisplit – wybierz kompleksową obsługę świadczoną przez naszą firmę!

Instalacja klimatyzacji split i multisplit w domu

Naszą specjalnością jest montaż klimatyzatorów split i multisplit w domach i w mieszkaniach klientów. Są to urządzenia klimatyzujące zbudowane z dwóch lub większej liczby połączonych ze sobą jednostek, by działać efektywnie, cicho i energooszczędnie.

Nowoczesne klimatyzatory split i multisplit dostępne w naszej ofercie oferują dostęp do szerokiej gamy funkcji, między innymi chłodzenia, grzania, oczyszczania powietrza i jego jonizowania. Mogą być również obsługiwane za pomocą aplikacji przez internet.

Kompleksowy montaż klimatyzatorów

W naszej firmie zajmujemy się kompleksowym montowaniem klimatyzacji w domu. Zapewniamy naszym klientom dostęp do usług jak:

 • Doradztwo w doborze klimatyzatora,
 • Przygotowanie projektu instalacji klimatyzacji,
 • Zamontowanie jednostek wewnętrznych i zewnętrznych,
 • Wykonanie instalacji klimatyzującej podtynkowo i natynkowo,
 • Podłączenie klimatyzacji do instalacji elektrycznej,
 • Uruchomienie instalacji.

Instalacja klimatyzatorów różnych marek

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży klimatyzacji zapewniamy naszym klientom kompleksową pomoc w ramach instalacji urządzeń od różnych marek.

W naszej ofercie znajduje się montaż klimatyzacji domowej od Mitsubishi, Haier, Daikin, Sinclair, SEVERA, Gree, MDV, AuxAir, Midea, LG czy Rotenso.

Zapraszamy do wybrania naszych usług montażu klimatyzacji w domach i mieszkaniach – postaw na najwyższą jakość!

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader