Klimatyzacja Krzeszowice

Wybierając odpowiedni klimatyzator, warto zwrócić uwagę na odpowiednią konstrukcję kanału powietrznego. Montując klimatyzacje w Krzeszowicach musieliśmy wybrać urządzenie Haier, które oferuje klimatyzatory gdzie wlot powietrza jest powiększony o 17%. Taki zabieg powoduje optymalizacje strumienia powietrza oraz powoduje obniżenie poziomu hałasu. Poniżej przedstawiony zostanie montaż klimatyzacji Haier w Krzeszowicach w ofercie firmy również pompy ciepła Krzeszowice

Warto dodać, że firma Haier zastosowała specjalny program, który wspomaga pracę sprężarki i silnika na najwyższej częstotliwości, co gwarantuje, że nasze urządzenie pracuje na maksymalnej prędkości.

Powyższe dane dotyczą jednostek wewnętrznych 9000 i 12000 BTU, montowany u naszego klienta w Krzeszowicach. Jest to klimatyzator domowy, ścienny, który charakteryzuje się naprawdę bardzo dobrymi parametrami.

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, działkowego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Montaż klimatyzatorów w Krzeszowicach
Montaż klimatyzacji w domu

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Montaż klimatyzacji Krzeszowice

Wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwym zadaniem. Trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników. Jeżeli nie jesteście Państwo zdecydowani lub macie jakieś wątpliwości to zapraszamy do kontaktu. Klimatyzacja Krzeszowice to tylko jedno z miast, w których jesteśmy. Dojeżdżamy w całym małopolskim i śląskim, a w razie wątpliwości doradzimy, pomożemy wybrać właściwe rozwiązanie. Zaproponujemy odpowiedni system klimatyzacji do Państwa mieszkania, domu, biura czy gabinetu. Współpracujemy tylko z markowymi dostawcami takimi jak Gree, Haier, LG, Daikin, Mitsubishi, Rotenso. Gwarantujemy serwis, a w przypadku awarii gwarantujemy wsparcie do max 48h. Krzeszowice i okolica to obszar, na którym wykonujemy nasze usługi. Najprostszym rozwiązaniem, które możemy zaproponować to klimatyzatory ścienne typu split, które są montowane na wybranej ścianie w pomieszczeniu, natomiast jednostka zewnętrzna na balkonie na specjalnych antywibracyjnych nóżkach. Pierwsze pytanie, które rodzi się przy wyborze klimatyzatora to jaką moc chłodniczą urządzenia wybrać. Moc jest podawana w kW, czym moc większa tym urządzenie bardziej chłodzi w związku z czym klimatyzator jest dobierany do każdego pomieszczenia indywidualnie. Przyjmuje się, że 1kW jest w stanie chłodzić powierzchnię 10m2 (oczywiście trzeba zwróć uwagę na stopień nasłonecznienia pomieszczenia, ilość okien itp.). Kiedy zależy nam również na wykorzystaniu klimatyzatora jako urządzenia do grzania musimy zwrócić uwagę na moc grzewczą, zasada doboru jest podobna jak przy mocy chłodniczej. W przypadku grzania koniecznie musimy zwrócić uwagę o dopuszczalnej temperaturze zewnętrznej, w której klimatyzacja może pracować (jednostka zewnętrzna), zwykle te informacje są dostępne w karcie charakterystyki. Kolejnym bardzo istotnym parametrem klimatyzatora, klimatyzacji jest poziom hałasu. Dopuszczalny to około 25dB, w tym momencie wielu producentów oferuje klimatyzatory z bardzo niskim poziomem głośności, rzędu nawet 19dB. Jak już zdecydujemy się na klimatyzacje dla naszego domu, mieszkania, biura warto zapoznać się z najważniejszymi parametrami w katalogu.

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!

    preloader