Klimatyzacja Bukowina Tatrzańska

Montaż klimatyzacji w miejscowości Bukowina Tatrzańska na Podhalu. Montaż 5 jednostek klimatyzatorów typu Split jednego typu Multisplit. Wszystkie Marki Rotenso. Pięć jednostek było montowanych w pokojach gościnnych które miały również charakter sypialnych. Natomiast multisplit czyli jedna jednostka zewnętrzna i dwie wewnętrzne został zamontowany w domu jednorodzinnym klientów. Multisplit miał za zadanie schłodzić sypialnie na poddaszu oraz pokój dzienny na parterze.
Jednostka Rotenso Roni w klasie chłodzenia A++ jest klimatyzatorem ściennym o kompaktowej budowie dzięki temu możemy go montować w trudno dostępnych miejscach dodatkowo, Roni posiada filtr elektrostatyczny i takie funkcje jak szeroki kąt nawiewu, programator czasowy tryb super cichy, tryb snu. Wszystkimi tymi funkcjami możemy sterować za pomocą pilota ale możemy wyposażyć klimatyzator w moduł WiFi i sterować nim za pomocą smartfon. W jednostkach zewnętrznych i wewnętrznych zastosowany został energooszczędny silnik który wykorzystuje wiele biegów wentylatora co korzystnie wpływa korzystnie na zużycie energii, a przede wszystkim czasu w którym zostaje osiągnięta żądana temperatura istotne jest również, że wykorzystanie nowoczesnych elementów umożliwiło obniżenie poziomu hałasu. Jeżeli szukasz dobrego klimatyzatora do domu, biura, pokoju to Rotenso jest dobrym wyborem. Posiadamy bardzo duże doświadczenie i wiele zrealizowanych instalacji klimatyzacji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy działamy na terenie nie tylko Bukowiny Tarzańskiej ale całego Podhala.

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

klimatyzacja Bukowina Tatrzańska
Klimatyzacja Bukowina Tatrzańska
Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Montaż klimatyzacji treeSUN.pl
0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!

    preloader