Rotenso

Logo Rotenso

Marka Rotenso to jeden z najbardziej popularnych na świecie producentów klimatyzatorów, przeznaczonych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Ta japońska firma powstała w 1987 roku. Jej głównym celem było tworzenie systemów wydajnych, energooszczędnych i opartych na technologii inwertorowej. Marka Rotenso stworzyła atrakcyjny asortyment produktów, w którym znajdują się klimatyzatory do użytku domowego, komercyjnego i sprzęty innowacyjne, projektowane dla bardzo wymagających klientów. Wszystkie urządzenia, sygnowane nazwą tej firmy, wyróżniają się niezawodnością. To marka, która od wielu lat wdraża innowacyjny system testów, przeprowadzanych w należących do nich laboratoriach. Mają one na celu ciągłe polepszanie jakości projektowanych i produkowanych przez nią systemów klimatyzacyjnych. Firma Rotenso oferuje klimatyzatory ścienne, podłogowe i przenośne w bardzo atrakcyjnych cenach. To sprzęt, który posiadają bardzo nowoczesne opcje. Klimatyzatory Rotenso charakteryzują się trwałą i estetycznie wyglądającą obudową.

Gree

Gree Logo

Firma Gree Electric Appliances została założona w 1991 roku.To jeden z największych producentów urządzeń klimatyzacyjnych na świecie. Według danych sprzedażowych,marka ta jest najczęściej wybierana przez klientów, poszukujących nowoczesnych urządzeń, służących do ogrzewania i schładzania pomieszczeń. Firma Gree przez wiele lat istnienia na rynku, zdobyła ogromne doświadczenie. Ideą, która po dziś przyświeca założycielom tej firmy, jest nieustanny rozwój firmy, oparty naposzukiwaniu innowacyjnych technologii i najlepszych rozwiązań marketingowych. Marka opracowała niezawodny system serwisowania urządzeń, dzięki czemu stała się liderem w dziedzinie produkcji i dystrybucji klimatyzatorów. Firma Gree rozpoczęła swoją działalność od projektowania i wytwarzania systemów klimatyzacji okiennych. Nieustanny progres sprawił, że koncern zaczął projektować także klimatyzatory ścienne, podłogowe czy okienne. Urządzenia te mają odpowiednio zabezpieczone podzespoły, co gwarantuje ich bezawaryjne działanie przez wiele sezonów.

Sinclair

Nowoczesna firma Sinclair to marka, która po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2002 roku. Od tego czasu ich oferta uległa znacznej zmianie, głównie z powodu wprowadzenia do niej innowacyjnych urządzeń. Większość wyrobów tej marki powstaje w azjatyckich fabrykach, specjalizujących się w wytwarzaniu urządzeń klimatyzacyjnych. Centrala firmy Sinclair Corporation znajduje się w Londynie, a główne magazyny w czeskim Brnie.To firma, która może poszczycić się posiadaniem magazynów o łącznej powierzchni 9.000 metrów². W chwili obecnej klimatyzatory Sinclair są dystrybuowane do 35 krajów z Europy i całego świata. W stałej ofercie tej marki znajdują się urządzenia zaawansowane technologicznie,a także bardzo wydajne w działaniu pompy ciepła typu powietrze – woda. Marka współpracuje z odbiorcami z Albanii, Armenii, Bułgarii, Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Szwajcarii czy Rosji. Firma od wielu lat wdraża nowe technologie, związane głównie z produkcją klimatyzatorów, co wyróżnia ją na tle innych producentów, oferujących tego typu urządzenia. 

LG

Klimatyzatory LG

Firma LG powstała w 1958 roku. To jeden z największych i najbardziej popularnych producentów elektroniki na świecie. Marka zdobyła uznanie wśród klientów, głównie z racji tego, iż przez lata wypracowała atrakcyjną politykę cenową. Zróżnicowany asortyment, którym może poszczycić się firma LG, obejmuje także nowoczesne klimatyzatory. To urządzenia pokojowe, jak również przeznaczone do budynków użyteczności publicznej, komercyjnych i obiektów handlowych o dużych powierzchniach.Klimatyzatory LG wyróżniają się wysoką jakością wykonania, estetycznym wyglądem i wieloma opcjami do wyboru. To urządzenia, które spełniają wymagania osób, pragnących posiadać sprzęt energooszczędny w atrakcyjnej cenie. Oferta marki LG obejmuje klimatyzatory ścienne, kanałowe, podstropowe, jak również innowacyjne rozwiązania w zakresie instalacji ogrzewania wentylacji i chłodzenia. Sprzęt sygnowany tą marką, posiada gwarancję producenta na bezawaryjne działanie, a także jest objęty usługą serwisowania. Klimatyzatory LG wyróżniają się łatwym montażem i bezproblemową obsługą, nawet przez osoby, które po raz pierwszy użytkują tego typu sprzęt.

SEVERA

Marka Sevra od wielu lat projektuje i wytwarza wysokiej jakości systemy klimatyzacji. To urządzenia wyróżniające się dużą wydajnością, funkcjonalnością i bezproblemową obsługą. To producent, który oferuje klientom urządzenia, spełniające różne wymagania.Można je dostosować do indywidualnych potrzeb danego klienta. W asortymencie marki Sevra dostępne są systemy klimatyzacji, które można z powodzeniem montować w budynkach mieszkalnych, wielkopowierzchniowych, a także w restauracjach czy obiektach handlowo-usługowych. Klimatyzatory Sevra zostały poddane wielu testom, co jest gwarancją ich niezawodności i długiego działania. W asortymencie tej marki, dostępne są systemy klimatyzacji kanałowej, ściennej, przypodłogowej i sufitowej. Firma od wielu lat wdraża innowacyjne programy, mające na celu polepszenie jakości wytwarzanych przez siebie produktów. Klimatyzatory Sevra to urządzenia certyfikowane i atestowane, które spełniają rygorystyczne normy Unii Europejskiej w zakresie energooszczędności oraz ochrony środowiska naturalnego.

Aux

Nowoczesna firma AuxAir Conditioner to marka, która prężnie rozwija się na rynku systemów klimatyzacji. Koncern istnieje od 1986 roku. Produkty tej firmy wyróżniają się bardzo estetycznym, nowoczesnym wyglądem i niskim poziomem emitowanego hałasu. Klimatyzatory Aux to sprzęt wysokiej klasy, składający się z wielu przetestowanych podzespołów. Firma korzysta z pomocy japońskich specjalistów, zatrudnionych w najlepszych laboratoriach na świecie, którzy rzetelnie testują wyroby, sygnowane nazwą tej marki. Klimatyzatory ścienne Aux to urządzenia, które doskonale sprawdzają się w przestrzeni mieszkalnej, biurowej, a także w budynkach usługowo-handlowych. To sprzęt wydajny i energooszczędny, a także bardzo łatwy w montażu i konserwacji. Marka Auxod wielu lat wdraża innowacyjne rozwiązania, mające na celu poprawę jakości, wytwarzanych przez nią systemów klimatyzacji. Urządzenia służące do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń, które znajdują się w asortymencie tej firmy, są cenione przede wszystkim za ich funkcjonalność i praktyczność w użytkowaniu.

Midea

Globalny producent klimatyzatorów domowych i profesjonalnych firma Midea to marka, która posiada ponad 30 -letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu bardzo nowoczesnych urządzeń. Ten międzynarodowy potentat oferuje sprzęt, odznaczający się najwyższą klasą wydajności energetycznej. Dzięki urządzeniom firmy Midea, można stworzyć wydajny w działaniu system klimatyzacji, idealnie dopasowany do potrzeb konkretnej osoby czy instytucji. Wysokiej jakości klimatyzatory Midea są urządzeniami o wielu funkcjach. To sprzęt, który można montować w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, komercyjnych, a także użyteczności publicznej. Doskonałe klimatyzatory Midea są przydatne przez 365 dni w roku, ponieważ służą one nie tylko do schładzania nagrzanego powietrza, ale również do dogrzewania pomieszczeń w okresie jesieni, zimy i wiosny. W asortymencie tej firmy dostępne są klimatyzatory ścienne, wolnostojące i przeznaczone do montażu w pomieszczeniach o bardzo dużej powierzchni użytkowej.Estetyczny wygląd i bezawaryjne działanie klimatyzatorów Midea, idzie w parze z ich przystępną ceną.

Daikin

Europejska Marka Daikin to firma, która jest jednym z najlepszych producentów systemów klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji. Koncern od wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości urządzenia, przeznaczone do szybkiego i bardzo efektywnego ogrzewania lub chłodzenia powietrza, cyrkulującego w pomieszczeniach. W asortymencie marki Daikin,dostępne są klimatyzatory, które mogą być montowane na ścianach, urządzenia wolnostojące, kanałowe, kasetowe czy podsufitowe i przypodłogowe. Dużym zainteresowaniem klientów z Europy, cieszą się także systemy klimatyzacji Daikino potwierdzonej licznymi testami, najwyższej klasie energooszczędności. Urządzenia te są nie tylko łatwe w obsłudze, ale również niedrogie w eksploatacji i konserwacji. Klimatyzatory Daikin mogą być montowane we wszystkich typach budynków, zarówno tych mieszkalnych, jak i komercyjnych. Firma rozpoczęła także produkcję zintegrowanych systemów, zapewniających sprawny obieg powietrza we wszystkich pomieszczeniach, znajdujących się w danym budynku. Sprzęt ten może być wykorzystywany również w placówkach medycznych i przedsiębiorstwach.

Chigo

Firma Chigo Air Conditioning to bardzo nowoczesne przedsiębiorstwo, o długiej tradycji istnienia na rynku. Marka może poszczycić się tym, że produkuje obecnie około 300 modeli klimatyzatorów.To sprzęt, który został poddany wielokrotnym testom, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach badawczych. Stanowi to potwierdzenie jego niezawodności i bardzo wysokiej jakości. Klimatyzatory Chigo to urządzenia, które można dopasować do rodzaju budynku i powierzchni. Sprzęt ten może być montowany, zarówno przez profesjonalne firmy, jak i osoby, które samodzielnie pragną zająć się tą czynnością. Klimatyzatory naścienne, podłogowe, kasetowe, podsufitowe, kanałowe i okienne, firmy Chigo, to urządzenia energooszczędne, które są bardzo wydajne w działaniu. Sprzęt ten nie emituje nadmiernego hałasu, co pozwala na komfortowe wykonywanie obowiązków zawodowych czy też odpoczynek w pomieszczeniach, w których znajdują się wybrane modele klimatyzatorów marki Chigo. Firma ta posiada w swoim asortymencie klimatyzatory split i multisplit, a także wykonane w technologii inwertorowej. Oprócz tego marka Chigo zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem systemów CMV.

Mitsubishi Electric

Znana na całym świecie firma Mitsubishi Electric to jedno z niewielu przedsiębiorstw, zajmujących się produkcją klimatyzatorów, które działa na rynku od prawie 100 lat. Tak długi czas sprawił, że przedsiębiorstwo to wypracowało odpowiednie technologie, związane z projektowaniem i wytwarzaniem systemów klimatyzacji i wentylacji, dopasowanych do oczekiwań, nawet najbardziej wymagających klientów.Cechami wyróżniającymi produkty, sygnowane marką Mitsubishi Electric,są ich niezawodność i bardzo atrakcyjna cena. W porównaniu do firm konkurencyjnych w branży, marka Mitsubishi Electric zaprojektowała systemy klimatyzacji o potwierdzonej badaniami, najwyższej jakości i klasie energetycznej. To urządzenia posiadające innowacyjne podzespoły, a także wiele sprawdzonych rozwiązań. Do produkcji klimatyzatorów, marka Mitsubishi Electric wykorzystuje wyłącznie optymalnie dobrane komponenty, gwarantujące odporność wyrobów na intensywną eksploatację. Klimatyzatory Mitsubishi Electric można montować we wszystkich typach budynków, niezależnie od ich powierzchni użytkowej. To urządzenia, które efektywnie chłodzą cyrkulujące wewnątrz pomieszczeń powietrze lub też pełnią funkcję dodatkowego systemu ogrzewania.

MDV

Marka MDV zajmuje się importowaniem szerokiej gamy urządzeń klimatyzacyjnych. To przedsiębiorstwo, które posiada w swoim asortymencie bardzo popularne klimatyzatory split i multisplit, zarówno w wersji ściennej, jak i podłogowej. Oprócz tego firma oferuje klientom systemy klimatyzacji, dopasowane do indywidualnych potrzeb danego klienta. Klimatyzatory MDV kanałowe, kasetowe lub podstropowe, to urządzenia wysokiej klasy z opatentowanymi podzespołami, gwarantującymi ich wieloletnie użytkowanie. W ofercie tej marki, dostępne są także urządzenia typu multisplit w wersji on -off i inwerter. Firma MDV jest przedsiębiorstwem, które powstało z inicjatywy znanej na całym świecie marki Midea. To firma założona w 1968 roku. Nowoczesna marka MDV, kontynuuje tradycję wyżej wymienionej firmy, czerpiąc inspiracje z jej dotychczasowych osiągnięć technologicznych w branży systemów klimatyzacji i wentylacji. Obecnie marka MDV tworzy konkurencyjną ofertę, stając się tym samym jednym z kilku, wiodących przedsiębiorstw, zajmujących się dostarczaniem klientom urządzeń klimatyzacyjnych, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Haier

Klimatyzatory Haier
0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!

    preloader