Klimatyzacja Kęty

Montaż klimatyzacji – jednostka Ukura o mocy 3,5kW w salonie kosmetycznym w mieście Kęty.

Profesjonalny montaż jednostki Ukura mocy 3,5 kW w salonie kosmetycznym w Ketach, to działanie gwarantujące wydajne rozprowadzanie powietrza, dzięki szerokiemu zakresowi nawiewu. Zamontowany w tym urządzeniu system filtracji, skutecznie eliminuje wszystkie zanieczyszczenia i szybko odświeża powietrze, w którym unoszą się zapachy różnego rodzaju produktów, służących do pielęgnacji całego ciała.

Nowoczesny klimatyzator Ukura to urządzenie o kompaktowej budowie, wyróżniające się bardzo estetycznym wyglądem, idealnie wpisującym się w stylistykę salonu kosmetycznego. To urządzenie renomowanej marki o wysokiej klasie energooszczędności i mocy 3,5 kW, potrzebnej do oczyszczenia około 35 mkw powierzchni. Sprzęt wydajnie rozprowadza powietrze dzięki szerokiemu zakresowi nawiewu. Z kolei filtr elektrostatyczny tego klimatyzatora, pozytywnie wpływa na komfort klientów i pracowników, przebywających na co dzień w danym salonie kosmetycznym. Klimatyzator Ukura z systemem filtracji pracuje bardzo cicho, dzięki czemu jego działanie nie wpływa na obniżenie poziomu samopoczucia osób znajdujących się w pobliżu tego urządzenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu, mieszkaniu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów:

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!

    preloader