Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza

Serwis klimatyzacji w mieście Dąbrowa Górnicza. Firma treeSUN oferuje sprzedaż i profesjonalny montaż klimatyzacji do domu, mieszkania czy biura. Świadczymy usługi serwisowe – gwarancyjne i pogwarancyjne.

Regularnie przeprowadzony serwis klimatyzacji, to obowiązek każdej osoby będącej właścicielem urządzeń, zaliczanych do tej kategorii. W trakcie okresowych przeglądów system klimatyzacji  jest oczyszczany i poddawany rutynowej kontroli.

Okresowy serwis klimatyzacji jest konieczny w przypadku posiadania tego typu urządzeń. W trakcie przeglądu wybranego modelu klimatyzatora,serwisant ocenia czy urządzenie to nadaje się do dalszego użytkowania. W przypadku pozytywnego przejścia kontroli, należy zadbać o wymianę filtra kabinowego i oczyszczenie układu. Oprócz tego kontrola układu klimatyzacji polega na sprawdzeniu ciśnienia, jakie panuje w danym układzie. Profesjonalnie przeprowadzone odgrzybianie, eliminuje natomiast nagromadzony wewnątrz czynnik roboczy,zassane z powietrza zanieczyszczenia w postaci pyłków, alergenów, bakterii, grzybów i innych chorobotwórczych organizmów. Działamy na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic. Zapraszamy. Szeroki wybór klimatyzatorów w atrakcyjnych cenach. W ofercie również pompy ciepła Dąbrowa Górnicza.

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu, mieszkaniu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów:

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza
Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza treeSUN.pl

Skorzystaj z kompleksowej i fachowej obsługi w ramach montażu klimatyzacji domowej split i multisplit!

Instalacja klimatyzatorów split i multisplit

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w ramach montaży klimatyzacji split i multisplit w domach i w mieszkaniach klientów.

Klimatyzacja split i multisplit pozwala na korzystanie z szerokiej gamy funkcji – chłodzenia, ogrzewania, oczyszczania, jonizacji powietrza, by zapewnić maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo dla wszystkich domowników.

Nasi specjaliści zadbają o to, by instalacja klimatyzacji w domu i w mieszkaniu przebiegała zgodnie z zaleceniami producenta.

Kompleksowy montaż klimatyzatorów

Prowadzimy kompleksową obsługę w ramach montażu klimatyzacji na wszystkich etapach:

 • Dobór odpowiednich urządzeń klimatyzujących split i multisplit do potrzeb klienta i miejsca montażu,
 • Wybór najlepszego miejsca instalacji klimatyzatora,
 • Wykonanie instalacji jednostek wewnętrznych i zewnętrznych,
 • Montaż naścienny i podtynkowy elementów instalacji,
 • Uruchomienie klimatyzacji wraz z jej skonfigurowaniem.

Montujemy klimatyzacje wielu producentów

Nasza firma na co dzień wykorzystuje urządzenia klimatyzacyjne od różnych producentów, dzięki czemu zapewnimy naszym klientom kompleksową pomoc w ramach ich montażu.

W naszej firmie możesz zamówić montaż klimatyzacji split i multisplit od Haier, Sinclair, Daikin, Mitsubishi Electric, Rotenso, Gree, LG, SEVERA, Midea, Chigo, MDV, AuxAir Conditioner i innych marek.

Zamów profesjonalny i kompleksowy montaż klimatyzacji w domu w naszej firmie!

0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader