Klimatyzacja Będzin

Serwis klimatyzacji – dlaczego jest tak ważny?

Firma treeSUN oferuje sprzedaż, montaż klimatyzacji Będzin i okolice. Jeżeli potrzebujesz klimatyzator, klimatyzacje do salonu, mieszkania, domu jednorodzinnego czy biura zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pracujemy na terenie Będzina i okolic.

Kompleksowy serwis klimatyzacji może obejmować szereg różnego rodzaju czynności. Zazwyczaj tego typu usługa wiąże się z dodatkowymi kosztami. Serwisant może sprawdzić klimatyzację pod kątem jej wydajności, a także ocenić czy po podłączeniu do gniazdka diagnostycznego, można odczytać błędy w panelu sterowania tego urządzenia. Warto pamiętać, że nowoczesne systemy klimatyzacji, posiadają wbudowane panele, w których znajdują się informacje o spadku ciśnienia czy innych anomaliach. Ponadto zawarte są tam informacje o ostatnio wykonywanych przeglądach, konserwacjach lub ewentualnych naprawach. Według specjalistów z tej dziedziny, serwis klimatyzacji powinien odbywać się regularnie co 6 miesięcy. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu tego urządzenia, należy niezwłocznie skontaktować się z autoryzowanym punktem świadczącym usługi serwisowe i konserwacyjne.

Regularny serwis systemów klimatyzacji zapewnia sprawne działanie tych urządzeń. Oprócz tego konieczna jest także okresowa wymiana filtrów,w których odkładają się groźne dla zdrowia zanieczyszczenia. 

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu, mieszkaniu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów:

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Klimatyzacja Będzin
Klimatyzacja Będzin

Montaż klimatyzacji domowej to nasza specjalność. Wykonujemy instalacje klimatyzujące split i multisplit od wielu marek. Postaw na fachową i kompleksową obsługę w ramach wykonania klimatyzacji w domu i mieszkaniu!

 

Montaż domowej klimatyzacji split i multisplit

Nasza firma od lat zajmuje się prowadzeniem usług jak montaż klimatyzacji split i multisplit. Oferujemy je również dla klientów, którzy chcieliby zadbać o swój komfort w domach i w mieszkaniach.

 

Nowoczesne klimatyzatory pokojowe split i multisplit przeznaczone do domów i mieszkań oferują dostęp do funkcji chłodzenia, grzania oraz oczyszczania i jonizowania powietrza dla pełnego komfortu oraz bezpieczeństwa domowników. Można również obsługiwać je przez internet.

 

Kompleksowa instalacja klimatyzatorów

W naszej firmie zapewniamy klientom dostęp do szerokiej gamy usług dotyczących montażu klimatyzacji, między innymi:

 • Doradztwo w wyborze najlepszych urządzeń klimatyzujących,
 • Zaprojektowanie instalacji klimatyzacji,
 • Zamontowanie jednostek wewnętrznych i zewnętrznych,
 • Poprowadzenie instalacji naściennie albo podtynkowo,
 • Uruchomienie instalacji klimatyzującej.

 

Montujemy klimatyzatory od różnych producentów

Prowadzimy kompleksową obsługę w ramach montażu urządzeń klimatyzujących od różnych producentów, między innymi jak Gree, MDV, AuxAir, Midea, LG czy Rotenso, Mitsubishi, Haier, Daikin, SEVERA, Sinclair.

 

Zamów profesjonalny montaż klimatyzacji w domu i w mieszkaniu w naszej firmie, aby skorzystać z pomocy fachowców. Skontaktuj się z nami, by zakupić klimatyzator i zlecić usługę montażową!

0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader