Klimatyzacja Jaworzno

Montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym w Jaworznie.

Sprawny montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym to działanie w wyniku którego można efektywnie schładzać lub dogrzewać pomieszczenia o różnej kubaturze. Wydajny system klimatyzacji może składać się z oddzielnych jednostek, rozmieszczonych, zarówno na poddaszu, w sypialni, jak i w salonie połączonym z kuchnią.

Odpowiedni systemu klimatyzacji dla domu jednorodzinnego powinien być dobierany z uwzględnieniem dokładnej analizy kubatury wszystkich pomieszczeń, ich przeznaczenia, ilości przebywających w danym gospodarstwie domowym osób, intensywności nasłonecznienia pomieszczeń, a także obecności w nich źródeł ciepła. W przypadku domów posiadających poddasze, można zdecydować się na montaż klimatyzacji z jednostkami typu split, rozlokowanymi w dwóch sypialniach na piętrze i w salonie. Łączna moc tego systemu klimatyzacji może wynosić 2,6 kW. Umożliwia ona schłodzenie lub dogrzanie, najczęściej używanych przez domowników pomieszczeń,o powierzchni nieprzekraczającej 35 m2.

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu, mieszkaniu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów:

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Klimatyzacja Jaworzno
Klimatyzacja Jaworzno treeSUN.pl

Nasza firma prowadzi montaż klimatyzacji split i multisplit w domach i mieszkaniach. Skorzystaj z profesjonalnej i kompleksowej obsługi w ramach instalacji klimatyzatora! W ofercie także pompy ciepła.

Montaż klimatyzatorów split i multisplit

Klimatyzatory domowe split i multisplit pozwalają na skorzystanie z szerokiej gamy funkcji w ramach chłodzenia, ogrzewania, a także oczyszczania oraz jonizowania powietrza. Dzięki nowoczesnym technologiom charakteryzują się wysoką wydajnością, energooszczędnością oraz prostą obsługą.

Nasza firma specjalizuje się w montażu klimatyzatorów split i multisplit w domach jednorodzinnych i w mieszkaniach. Wybierając naszą obsługę, możesz mieć pewność, że prace będą wykonane kompleksowo i profesjonalnie.

Pełna instalacja klimatyzacji w domu i mieszkaniu

Wszystkim z naszych klientów zapewniamy pełną obsługę w ramach wykonania montażu klimatyzacji domowej. Wśród prowadzonych przez nas czynności znajdują się:

 • Doradztwo w doborze klimatyzatora,
 • Wybór optymalnego miejsca do montażu instalacji,
 • Zamontowanie jednostek wewnętrznych i zewnętrznych,
 • Wykonanie instalacji podtynkowej i natynkowej z przewodami i rurkami łączącymi jednostki,
 • Uruchomienie instalacji klimatyzacyjnej.

Montujemy klimatyzatory wielu producentów

W naszej firmie specjalizujemy się w montażu urządzeń klimatyzujących od wielu producentów, między innymi Mitsubishi Electric, Haier, Sinclair, Daikin, Midea, Rotenso, Gree, LG, SEVERA, Chigo, MDV, AuxAir Conditioner i pozostałych marek.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach montażu klimatyzacji domowej!

0
  0
  Twoje zakupy
  Koszyk jest pustyWróć do sklepu

  Napisz do nas!

  preloader