Klimatyzacja Jaworzno

Montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym w Jaworznie.

Sprawny montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym to działanie w wyniku którego można efektywnie schładzać lub dogrzewać pomieszczenia o różnej kubaturze. Wydajny system klimatyzacji może składać się z oddzielnych jednostek, rozmieszczonych, zarówno na poddaszu, w sypialni, jak i w salonie połączonym z kuchnią.

Odpowiedni systemu klimatyzacji dla domu jednorodzinnego powinien być dobierany z uwzględnieniem dokładnej analizy kubatury wszystkich pomieszczeń, ich przeznaczenia, ilości przebywających w danym gospodarstwie domowym osób, intensywności nasłonecznienia pomieszczeń, a także obecności w nich źródeł ciepła. W przypadku domów posiadających poddasze, można zdecydować się na montaż klimatyzacji z jednostkami typu split, rozlokowanymi w dwóch sypialniach na piętrze i w salonie. Łączna moc tego systemu klimatyzacji może wynosić 2,6 kW. Umożliwia ona schłodzenie lub dogrzanie, najczęściej używanych przez domowników pomieszczeń,o powierzchni nieprzekraczającej 35 m2.

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu, mieszkaniu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów:

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Klimatyzacja Jaworzno
Klimatyzacja Jaworzno treeSUN.pl

0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!

    preloader