Witamy serdecznie na stronie firmy treeSUN – Klimatyzacja Kraków. Oferujemy montaż klimatyzacji w domu oraz biurze. Nasza oferta jest przeznaczona dla wszystkich, dla których komfort jest podstawą bytowania. Nasze urządzenia gwarantują odpowiednią temperaturę, stwarzają bardzo przyjazny klimat, a dodatkowo profesjonalne podejście naszych pracowników i konkurencyjne ceny gwarantują pełną satysfakcję. Pracujemy głównie w Małopolsce i na Śląsku.

Klimatyzacja zapewnia chłodzenie w okresie letnim jak również grzanie powietrza wewnątrz pomieszczeń w okresie jesienno-zimowym. Klimatyzator dobieramy według indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Nasza współpraca odbywa się dwu-etapowo. I etap to spotkanie w celu ustalenia wymagań klienta, warunków technicznych i ostatecznie przygotowanie wyceny instalacji. Kolejny etap to prace instalacyjne, które są zakończone pierwszym uruchomieniem klimatyzatora.

W ofercie klimatyzatory renomowanych producentów jak: Haier, Gree, LG, Daikin, Rotenso. Urządzenia w podstawowej wersji jak również premium wyposażone w dodatkowe moduły np. Wi-Fi, Czujniki ruchu.

Posiadamy wszelkie certyfikaty i pozwolenia uprawniające do montażu, instalacji i serwisowania klimatyzacji. W ofercie również obsługa pogwarancyjna, ponieważ właściwe serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych gwarantuje odpowiednie działanie, a przede wszystkim wygoda, na której wszystkim bardzo zależy.    

AKTUALNOŚCI – przykłady montażu klimatyzacji, rozwiązania, ciekawostki. Zapraszamy do naszego poradnika.
[pt_view id=”b69a85bcxa”]

 

0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!

    preloader